מעצבים כרזות

כרזות בעיצובם של סטודנטים לעיצוב גרפי מהמרכז האקדמי ויצו חיפה נבחרו לייצג פסטיבלים מובילים בארץ

3/9/2009

כרזה של שי גולן סטודנט לעיצוב גרפי מהמרכז האקדמי ויצו חיפה נבחרה לייצג את פסטיבל הסרטים בחיפה 2009.

במסגרת שיתוף פעולה שהתקיים בין המחלקה לעיצוב גרפי ותקשורת חזותית במרכז האקדמי ויצו חיפה ולבין פסטיבל הקולנוע הבינלאומי בחיפה, עיצבו סטודנטים משנה ג', בהנחיית דני שחם, תדמית מחודשת לאירוע. זוהי השנה ה – 25 לפסטיבל הראשון מסוגו בארץ ולצורך זה עוצבו לוגו, כרזה ופריטים גרפים נוספים.

בתום הסמסטר הוכרזה תחרות ומבין 56 פרויקטים שהוגשו לתחרות זכתה עבודתו של שי גולן. בשפה גראפית נקייה וסגנון מתוחכם מצליח שי להעביר את האווירה המיוחדת בעיר בימי פסטיבל ואת האהבה לקולנוע אז ועכשיו.

כרזה בעיצובה של סטודנטית לעיצוב גרפי מהמרכז האקדמי ויצו חיפה נבחרה לייצג את פסטיבל עכו לתיאטרון ישראלי אחר, 2009.

הכרזה אשר עוצבה ע"י אורטל עטייה, סטודנטית שנה ג' מהמחלקה לעיצוב גרפי ותקשורת חזותית, נבחרה ע"י הנהלת הפסטיבל ונציגי המחלקה במסגרת תחרות נושאת פרסים שנערכה בין הסטודנטים בקורס עיצוב גרפי בהנחיית גיא שגיא.

הכרזות ממחישות את רוח הפסטיבל ואת האווירה הייחודית האופיינית לו. אורטל עטיה על הרעיון שמאחורי עיצוב הכרזה: " פסטיבל עכו הוא בעיקר תיאטרון שוליים ומופעי רחוב ולא פסטיבל של התיאטרון ממסדי ולכן, אינו בעל תקציב גדול. מכאן נבע הרעיון לכרזה אשר מתארת דמות הולכת על קביים עשויים מקופסאות שימורים הממחישה את הרעיון של יוצר ההולך עם חלומו בכל מחיר". 

מבחר מהכרזות אשר השתתפו בתחרות יוצגו במהלך הפסטיבל, בחוה"מ סוכות, בתערוכה באולמות האבירים.