בואו להכיר מקרוב את פעילות ויצו במעונות! אתר משלנו ברשת יוצא לדרך

משלנו ברשת - פורטל האגף לגיל הרך - תתחדשו!

האגף לגיל הרך, בשיתוף אגף פרסום ואגף מערכות מידע, העלה לפני מספר חודשים לרשת אתר תוכן חדשני, המתבסס כולו על כתיבתן של העובדות במסגרות האגף ברחבי הארץ.

 

באתר מידע חשוב על זכויות העובדות, אפשרויות קידום, הכשרות והשתלמויות עבורן; סקירה של הפעילויות המיוחדות והמגוונות במעונות; פוסטים אישיים של נושאות תפקידים באגף;  קטעי וידיאו של פעילויות, יצירה ועוד; טיפים מקצועיים וחינוכיים לצוותים, לאנשי חינוך לגיל הרך ולהורים; מערכי תוכן לפי נושאים והיכרות עם המעונות והצוותים במעונות ברחבי הארץ.

 

בחרנו לקרוא לאתר 'משלנו ברשת', ולא בכדי. זהו אתר שכולו של עובדות האגף ועבורן והן היוזמות והשותפות לכתיבתו ולתכנים המפורסמים בו. 

האתר פתוח לציבור הרחב, כולל כמובן הורי ילדי המעונות שלנו, במטרה להרחיב את מעגל השותפים ולחשוף את מגוון העשייה בתחום הגיל הרך בויצו.


'משלנו ברשת' הינו אחד הביטויים לתהליכים המונהגים באגף לשיתופיות, תוך גיוס כוחה של המדיה החברתית. קראת כתבה מעניינת באתר? ניתן להעתיק את הקישור ולפרסם את התוכן. העברת מידע מהיר ונגיש בין המעונות היא דוגמא נוספת לשיתופיות - במעון מסוים עשו פעילות שזכתה להצלחה? הצוות כותב על כך וכבר בכל מעון ברחבי הארץ ניתן לקבל השראה. ולא רק בין המעונות, גם הקשר בין המטה למעונות ולפרויקטים  ולצרכים שלהם מקבל חיזוק. 


בנוסף, מתאפשרת הנגשה של הפעילות הענפה שלנו לעובדות ולהורים - מעבר ל-180 מעונות, אנו מפעילים מרכזים לגיל הרך, תוכניות להורים, קו ייעוץ להורים, מרכזי ההדרכה לצוותים וכן מסגרות חוץ ביתיות, עבור ילדים שלצערנו זקוקים לכך.


להקמת האתר קדמה עבודת הכנה ארוכה שהחלה לפני כשנה, במהלכה נבחנו הצרכים של העובדות במעונות, ותוך כדי כך גם הוקמה מערכת פעילה של עובדות שהתגייסו למשימת הקמת האתר והעלאת תכנים. 

האתר עלה לאוויר לפני מספר חודשים  בכתובת http://www.wizo-org.co.il/mishelanu/ והוא עדיין בהרצה.

נשמח לקבל תגובות, הצעות ורעיונות נוספים. ניתן לשלוח משוב לכתובת המייל dcc@wizo.org 

נשמח לקרוא את שתכתבו!