ויצו חנכה 4 חדרי מורים משודרגים במועצה האזורית אשכול

ויצו חנכה אתמול 4 חדרי מורים משודרגים במועצה האזורית אשכול. חדרי המורים החדישים והנעימים מצויים בבתי הספר "נופי הבשור", "ניצני אשכול", יובלי הבשור" ו"נועם נצרים".

31/12/2009

בועידת ויצו העולמית, שהתקיימה בינואר 2008, יזמה הלנה גלזר, נשיאת ויצו העולמית, את קמפיין "ויצו תומכת בצוות החינוכי של שדרות ועוטף עזה". פדרציות ויצו ברחבי העולם נענו ליוזמה. הרציונל של התוכנית הרב-שנתית אותה הגתה גלזר, היה מתן מענה לצרכים האישיים והמקצועיים של המורים הנמצאים בעומס הביטחון השוטף.

במהלך טקס שדרוג חדרי המורים ביישובי המועצה האזורית אשכול, ציינה הגב' הלנה גלזר: "אנחנו התחלנו כאן מהלך מתוך תפיסת עולם שצריך לתת את הגיבוי והסיוע המרביים לאנשי החינוך המקומיים. אוכלוסיית המורים עמדה ועדיין עומדת בחזית, קודם כל מהבחינה הריגשית. המנהלות והמורות כאן הן מלח הארץ: האהבה למקצוע, המחויבות לילדים וההשקעה האדירה. אתן צריכות  לקבל את פרס "אשת השנה". כל אחת ואחת מכן מייצגת עולם ומלואו. אנחנו רוצות להזמינכן כאורחות שלנו לטקס הסיום של מליאת ויצו. נמשיך בפעילות לנשות האזור בנושא מנהיגות חברתית. נתמוך ונסייע ככל יכולתנו למענכן".

חיים ילין, ראש מועצת אשכול: "אנו מרגישים חוב ריגשי לכל נשות ויצו. מעבר לתרומתכם, מה שנשאר בסופו של דבר זה הקשר האישי האמיץ שקשרנו בינינו. בנינו בית ספר שכולו בטון, ללא פינות רכות וירוקות. אנחנו צריכים אותך, הלנה, ואת ויצו בשביל הפינות הרכות. מקווה שהידידות עם ויצו תמשך ונמצא עוד הרבה פינות רכות ביחד".

יעל אדר, מנהלת אגף החינוך במועצה האזורית: " בשם המורים ומנהלי בתי הספר אני מודה לכם על המחשבה, ההשקעה, ההזדהות וחיזוק הנפש. אפשרתם למורים פינת מרגוע, בה יוכלו לנוח בין השיעורים, לחדש אנרגיות ולחזור לשיעורים במיטבם. ובנימה אישית, לך הלנה- פגשתי אשה העומדת בראש ארגון גדול, מתרוצצת ממדינה למדינה, אך יחד עם זאת מוצאת זמן לטיפוח הקשר האישי והתעניינות באדם באשר הוא אדם. על כך אני מודה לך תודה גדולה".

מנהלות בתי הספר: ורד טל מ"נופי הבשור", אושרה שלייפר מ"ניצני אשכול", רותי גרשון מ"יובלי הבשור" וטלי ויינרוט מ"נועם נצרים הודו בחום לויצו ולפועלה: "בשבילנו זה היה בדיוק במקום. תמיד חושבים על טובת הילדים. שלהם תהיה מעבדה, ספרייה או כיתה חדשה. לא רבים חושבים על המורים ואתם בויצו חשבתם עלינו. זה נותן לנו הרבה כוח שיש את המקום לשבת, את המרגוע ובעיקר כשיודעים שיש מי שחושב עלינו, המורים".


נשיאת ויצו העולמית עם מנהלות בתי הספר
ראש המועצה האזורית אשכול, מנהלת אגף החינוך ונשיאת ויצו העולמית
חדר מורים חדיש ומרוהט בתרומת ויצו