סדנאות חדשות להורים חדשים, לסבים וסבתות ולהורים לילדים בגיל הרך

במסגרת שיתוף הפעולה של קו הייעוץ להורים לילדים בגיל הרך – קול להורה עם מכון אדלר, עמותה להדרכה, ייעוץ, הוראה וטיפול, והרחבת פעילות הקו לתחומים נוספים אנו שמחים להודיע על פתיחתן של קבוצות וסדנאות ייעודיות להורים והוריהם. 

11/3/2010

במהלך החודשים הקרובים יפתחו במרכז הפדגוגי של ויצו בתל אביב הקבוצות הבאות:
קבוצה להורים לילדים בגיל הרך  – מיועדת להורים לילדים מגיל לידה ועד גיל שש.

מזוגיות להורות – קבוצה לזוגות העומדים להפוך להורים ולהורים טריים בשנה הראשונה להולדת ילדם.

סבתאות מודרנית  – קבוצה לסבים וסבתות הנוגעת בפערי הדורות, במשפחות מרקע שונה וכדומה.

התמודדות בצורה אינטימית עם שאלות יומיומיות 
שוש כהן אלבז, מנהלת קו הייעוץ, מסבירה כיצד צמח הרעיון: "היוזמה לפתיחת הסדנאות צמחה מתוך העבודה היומיומית בקו הייעוץ, במהלכה אנו למדים על השאלות והקשיים המגוונים המלווים את ההורים והסבים, ושבמרבית המקרים נותרים ללא מענה מספק. פנייה לקו הייעוץ מסייעת להורים, לסבים ולסבתות ברחבי הארץ לקבל תשובות מקצועיות מיועצינו המוסמכים במגוון תחומים בהם הם נתקלים בשנות הגידול והטיפול בילדיהם ובנכדיהם הרכים, תוך למידה והטמעה של רעיונות וטכניקות להתגברות על הקשיים. הסדנאות החדשות יאפשרו התייחסות ולמידה נוספת במפגש אינטימי ומעצים". קו הייעוץ ומכון אדלר מזמין אתכם להירשם לקבוצות אלה ולהמשיך ולהסתייע בקו הייעוץ בכל שאלה המעסיקה אתכם בתחום הגיל הרך.
להרשמה לקבוצות:
0523-501637 או במייל: kav@wizo.org

 

 

 

קו הייעוץ להורים לילדים בגיל הרך-  קול להורה

קו הייעוץ הנו פרויקט ייחודי של האגף לגיל הרך בויצו העולמית, הפועל בכספי תרומה ייעודית של הפסיכולוג חגי אבישר בניהולה של עו"ס שוש כהן אלבז.
קו הייעוץ מסייע להורים בכל הארץ בייעוץ טלפוני חינם במגוון נושאים כמו: גבולות וסמכות, גמילה מחיתולים, בעיות שינה, בעיות התנהגות ונושאים רבים אחרים. את הקו מאיישות מתנדבות- נשות מקצוע מתחומי החינוך, הבריאות והטיפול.
פרופ' חיים עומר וצוותו ממרכז הסמכות החדשה והיחידה להדרכת הורים במרכז שניידר פיתחו, בשיתוף עם אנשי קו הייעוץ, מודל ייחודי להכשרת מתנדבים לעבודה בקו הייעוץ להורים לילדים בגיל הרך. לאחרונה, סיימו כ- 20 מתנדבים את המחזור הראשון של קורס ההדרכה בהצלחה, והם כבר מאיישים את הקו ומסייעים להורים ברחבי הארץ במגוון שאלות וקשיים בתהליך גידול ילדיהם. מערך ההכשרה וההדרכה מלווה את המתנדבים גם לאורך שנת התנדבותם במפגשי הדרכה קבועים לצורך למידה והתייעצות.

שעות פעילות הקו:
בימים א-ה בשעות 10:00 – 13:00
בימים א-ה בשעות 20:00 – 22:30

טלפון לפניות:
6968* או 1-222-6968
ניתן להשאיר הודעה במענה הקולי

מייל לפניות און-ליין:
kav@wizo.org