ברכות לשנה החדשה באגף לגיל הרך

לקראת ערב ראש השנה התכנסו באולם שבבית ויצו בתל אביב מנהלות המעונות והמסגרות הקהילתיות והחוץ ביתיות לגיל הרך של התנועה. המשתתפות הגיעו מרחבי הארץ בכדי לציין ביחד את פתיחתה של השנה החדשה.

התכנסות חגיגית זו, שהפכה למסורת, היוותה הזדמנות לפרט את ההישגים והעשייה במהלכה של השנה, בצד האתגרים הרבים שעל סדר היום, וכמובן להודות למשתתפות על ההירתמות והמחויבות.

ההתכנסות, שאורגנה על ידי עובדות רבות, כללה תצוגה של אמצעי הדרכה שפותחו במעונות וכיבוד שהוכן במטבחיהם. בצד ברכות לחג ו"הרמת כוסית" כלל המפגש הרצאה  בנושא העצמת עובדים בעידן של שינויים וכהמשך טבעי לתוכנית העתודה הניהולית שהונהגה באגף בשנה החולפת.

במהלך הבוקר אף הוענק אות מפעל החיים של ויצו למפקחת פרימה גרנק, שפרשה בחודש האחרון לאחר שנים רבות של עשייה מקצועית מסורה ומשמעותית. "נגעת בחיים רבים - ילדים, הורים, מטפלות , מנהלות ובכלל. אנו מצדיעות לך" ברכו המשתתפות את פרימה. מחיאות הכפיים המתמשכות שנשמעו באולם בטאו את ההערכה הרבה אליה.


דר' נעמי מורנו- מנהלת האגף לגיל הרך, פרימה גרנק- מפקחת מעונות ירושלים היוצאת וחסידה דנאי- יו"ר האגף לגיל הרך בהענקת אות מפעל חיים לפרימה

 
 

חסידה דנאי- יו"ר האגף לגיל הרך, גילה כהן- יו"ר אגף משאבי אנוש, טובה בן דב- נשיאת ויצו העולמית וג'נין גליס- יו"ר אגף ארגון ותיירות


צוות אזור דרום והפיקוח


פרימה גרנק- מפקחת מעונות ירושלים היוצאת עם דר' נעמי מורנו- מנהלת האגף ומפקחות עמיתות

מנהלת מעון קרית אונו, סוקרת את התערוכה שהוצגה