"הבגדים של היום, הקולקציה של מחר"

ויצו מעלה לרשת קמפיין ויראלי לקידום הביגודיות – רשת חנויות יד שנייה של הארגון 

הסרטון צולם ברכבת ארלוזרוב בת"א כשיוצאי הרכבת נרתמו באופן ספונטני ועלו על מסלול הדוגמנות כשהם משמשים דוגמנים לרגע 

הכנסות הביגודיות מופנות למען הקהילה 
 
 
ויצו מעלה לרשת האינטרנט בימים אלו קמפיין ויראלי שמטרתו קידום הביגודיות – רשת חנויות יד שנייה של הארגון. 
במרכז הקמפיין סרטון יצירתי שצולם ברכבת ארלוזרוב בתל אביב בו נרתמו נוסעי הרכבת באופן ספונטני ועלו על "המסלול האדום", כשהם משמשים דוגמנים לרגע – למען הקהילה, ומדגימים הלכה למעשה את המסר של הקמפיין: "הבגדים של אתמול הם הקולקציה של היום". 
מסר זה מעודד תרומת בגדים לביגודיות של ויצו ע"י כל אדם ברחבי הארץ וכן במקביל מעודד רכישת בגדים בביגודיות – כשכל ההכנסות מופנות לפעילויות ויצו למען אוכלוסיות בסיכון. 
עשרות רבות של משתמשי הרכבת, כאמור נרתמו באופן ספונטני לככב בסרטון כדוגמנים "הטבעיים" ביותר של אופנת "הביגודיות" כשאת פניהם מקבלים משני צידי המסלול האדום עשרות צופים נלהבים בתצוגת האופנה יוצאת הדופן. 
הביגודיות של ויצו – פרטים נוספים: 
בסניפי ויצו ברחבי ארץ ממוקמות עשרות ביגודיות, חנויות יד שנייה בהן ניתן לרכוש בגדים אופנתיים לילדים, נשים וגברים באיכות מצוינת ובמחירים סמליים. הביגודיות מסייעות גם במתן בגדים לנזקקים, ללא תשלום.  
בביגודיות החברתיות של ויצו, יכול כל אחד למצוא בגד ע"פ סגנון אישי. מוינטיג', דרך רטרו, בגדי מעצבים צעירים וותיקים, חליפות ושמלות ערב, בגדי ילדים והנעלה לכל הגילאים.  
מי משעריך אופנה ואוהב להתלבש באופן ייחודי – ימצא שם עולם ומלואו. בחלק גדול מהבגודיות ניתן למצוא מותגים,של פראדה, סקאדה, גוצ'י וגם  אקססוריז נדירים.   
הביגודיות  מופעלות ע"י מתנדבות אשר מפנות את כל הכנסות הביגודיות קודש להמשך ופיתוח פעילות סניפי ויצו למען הקהילה: ילדים בסיכון, בתים חמים לנערות בסיכון, מועדוניות טיפוליות, מועדוני נוער, מקלטים לנשים מוכות, מרכזים למניעת אלימות במשפחה, מעונות רב תכליתיים לילדים בסיכון וצמצום אלימות בבתי הספר היסודיים. 
 
יו"ר ויצו ישראל, גילה אשרת מזמינה את הציבור לרכוש בגדים בביגודיות של ויצו וכמובן לתרום בגדים שיוכלו לשמש אנשים אשר כה זקוקים להם.  "בימים בהם זועקים כולנו על יוקר המחיה, מאפשרת ויצו לציבור הרחב להלביש את כל המשפחה בבגדים אופנתיים ואיכותיים אך זולים ובאותה הזדמנות לסייע לאחרים ולתרום לאיכות הסביבה. אני קוראת לכל מי שברצונו לתרום בגדים להביאם לסניפי ויצו ברחבי הארץ ולאפשר לנו לסייע למשפחות רבות".  
רשימת ביגודיות ויצו ברחבי הארץ