מארון הבגדים של הגברת מיכל מודעי ז"ל

 ביום רביעי, 12.12.12 יקיים סניף ויצו תל אביב יום מכירה לרגל חג החנוכה בו ישולבו בגדים ואקססוריז מארונה של הגברת מיכל מודעי ז"ל. הגברת מודעי נהגה לתרום מידי שנה בגדים ופריטים שונים ליריד המעצבים שערכה  ויצו תל אביב בגן העיר. 
יום המכירה יתקיים החל מהשעה 12:00 ועד השעה 19.00 בבית ויצו- שדרות דוד המלך 38, תל אביב.

הגברת מיכל מודעי ז"ל, נשיאת כבוד לשעבר של ויצו העולמית הלכה לעולמה במרץ השנה.     במהלך חייה ובמשך למעלה מ-40 שנה עסקה בהתנדבות ובעשייה ציבורית רחבת היקף.      פעילותה הציבורית החלה עם בחירתה למלכת היופי השנייה של מדינת ישראל בשנת 1951   ונמשכה לאורך השנים במסגרת תפקידים שונים אותם מילאה בארגון ויצו. במסגרת תפקידה יזמה ופעלה הגברת מודעי למען הקמתו של מקלט ויצו הראשון לנשים מוכות בשנת 1983 וסייעה לפיתוח החינוך ההתיישבותי ברשת כפרי הנוער של הארגון. פעילותה של הגברת מודעי מהווה שיר הלל לנשיות ולהתנדבות, ומעידה על כוחו של היחיד להוביל לשינוי חברתי.
עם מותה ספדה לה הגברת טובה בן-דב  נשיאת ויצו העולמית: " אומרים שמי שחיי בחייו, לא ימות במותו - מיכל הותירה סמני דרך רבים כ"כ אצל כל אחד ואחת מאיתנו וזיכרונה לא יפוג לעולם. היא תמשיך להיות מודל לחיקוי ולהערצה עבורנו ועבור הדורות הבאים של נשות ויצו. היתה זו זכות גדולה לעבוד איתה ולהוביל איתה את הדרך לשיפור פניי החברה בישראל" .
לאחר פטירתה ממשיכים ילדיה של הגברת  מודעי ז"ל את פועלה של אמם ותרמו את תכולת ארונה. ביום המכירה המיוחד, המאורגן ע"י ויצו תל אביב ימכרו פריטים נבחרים מארונה הכוללים: תכשיטים, נעליים, מפות ובגדים-  בעיקר מבתי אופנה מסורתיים ישראלים.
אנו מזמינים אתכן לקחת חלק מיום מכירות מיוחד זה אשר כל הכנסותיו למען נשים וילדים במצוקה במסגרת פרויקטים שונים אותם מפעילה ויצו בתל אביב.
לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם ויצו תל אביב - המחלקה לגיוס כספים  03-6923840/1