ביקור אשת שגריר בריטניה במקומותינו

04.02.2013

הגב' סליה גולד, רעייתו של שגריר בריטניה בישראל, מר מת'יו גולד, ביקרה בשבוע שעבר במרכז  ויצו למשפחה,  ע"ש רבקה זיו בבית הכרם, ירושלים, בלוויית נשיאת ויצו העולמית, גב' טובה בן דב.

מרכז ויצו בית הכרם הוא אי מופלא ושוקק חיים של נועם ותקווה, שממוקם במבנה היסטורי יפהפה ומתקיימת בו פעילות נרחבת ומגוונת ומקצועית  עם זאטוטים, ילדים, נוער, נשים ומשפחות כמיטב המסורת של ויצו, בכל תחומי החיים כמעט.

הגברת גולד, צעירה ונמרצת, בהיותה מעורבת פעילה בתחום פעילויות לרווחת החברה בישראל, הביעה עניין בפעילות של תנועת ויצו בארץ, ורצון להכיר, ולו חלק מפעילות זו.
מרכז בית הכרם למשפחה נבחר לביקור, מפני שהפעילות שמתרחשת בו מקיפה, קשת הגילאים הרחבה,
המיועדת לתת מענה לבעיות בתחום הרווחה, לנערים בסיכון ועוד.
המרכז, הקרוי על שם רבקה זיו, ממייסדות ויצו , הוקם ומאומץ בחום כל השנים על ידי פדרציית ויצו בריטניה.

במהלך הביקור, גילתה הגברת גולד עולם ומלואו. מתינוקות של בית רבן שהיו שקועים  בפעילות במרכז הפעלה בלוגו, לימודי מחול ומוסיקה,   ועד מגמת הטבחות הפועלת באחד המטבחים המתקדמים שקיימים בניהולו של שף מוערך.
גב' גולד התרשמה עד כדי כך, שהביעה נכונות להזמין את תלמידי מגמת הבישול להפגין את יכולותיהם באחד האירועים הגדולים הקרובים בבית השגריר.

הגברת גולד, מביאה לתפקידה כאשת שגריר בריטניה  בישראל, ערך מוסף משלה. סיוע לאוכלוסיות חלשות בישראל ובמיוחד ילדים ונוער ולנושא זה היא מקדישה מזמנה ומרצה.
הביקור הקצר הותיר "טעם של עוד" והפך את גב' גולד לידידה  ושגרירה של רצון טוב לויצו.