רשת חנויות `הביגודית` של ויצו תקיים ב-5/3- `יום מעשים טובים` מכירה חד פעמית

מכירה חד פעמית בשיתוף המעצב והסטייליסט גדי אלימלך וסטייליסטים מבית ספרו

רשת חנויות 'הביגודית' של ויצו תקיים ב- 5/3, מכירת בגדי וינטג' ויד שניה ייחודית, במסגרת 'יום מעשים טובים' של עמותת 'רוח טובה' מקבוצת אריסון. המכירה, שתתקיים במתחם פופ-אפ מיוחד בכיכר רבין, תיערך בשיתוף עם מעצב העל והסטייליסט גדי אלימלך, שיעניק בשעות 18:00-20:00 ייעוץ אישי וטיפים לרכישת בגדי יד שניה, יחד עם סטודנטים מבית ספרו לסטיילינג. במכירה יוצעו כ- 300 פריטי יד שנייה ווינטג' ייחודיים, שלוקטו מסניפי רשת חנויות 'הביגודית' של ויצו ביניהם ז'קטים, שמלות, חולצות, מכנסיים, צעיפים, כובעים ואביזרים נוספים. כל ההכנסות הן קודש להמשך פעילות ארגון ויצו למען הקהילה. בנוסף, המבקרים יוכלו להגיע למתחם עם מגזיני אופנה ולהחליפם במגזיני אופנה מהשנתיים האחרונות, שנתרמו על ידי קבוצת 'עולם המגזינים'. כל המגזינים שיאספו יתרמו לנשים במרכזי מניעת אלימות המופעלים בויצו.

מחירים: פריטי יד שניה: 15-150 שקלים , פריטי ווינטג' 50-250 שקלים.
עוד על רשת חנויות הביגודית של ויצו:

בפריסה ארצית של עשרות סניפים, רשת חנויות 'הביגודית' של ויצו ממשיכה בפעולתה את הקו האידיאולוגי של ארגון הנשים החברתי שהוקם בשנת 1920. בסניפי הרשת מוצעים למכירה ע"י צוות מתנדבות בגדי יד- שנייה במחיר סמלי, כאשר כל ההכנסות הן קודש להמשך פעילות ארגון ויצו למען הקהילה. מגוון הבגדים ברשת 'הביגודית' מתאים לכל המשפחה ומציג בגדים עכשוויים בו כל אחד ואחת יכולים למצוא את טעמם האופנתי. מבגדי וינטאג', רטרו, דרך בגדי מעצבים ישראלים ומחו"ל, שמלות ערב וחליפות.  
"למחזור בגדים חשיבות עצומה כשמדברים על נושא המחזור החשוב כל כך להרבה מאיתנו" כך אומרת גילה אשרת, יו"ר ויצו ישראל "בגד יכול להילבש יותר מעונה אחת ותמיד יהיה מי שישמח בסניפי 'הביגודית' לקבל את הבגדים הישנים שלכם כתרומה. טרנד הווינטאג'' העולמי מביא אל הסניפים בשנים האחרונות אלפי צעירים שיודעים שרק אצלנו ברשת הביגודית יוכלו למצוא את הפריטים המיוחדים, בגדים ואביזרי אופנה שאי אפשר למצוא על מדפי החנויות. קל בחומר במחירים הזולים במיוחד הנהוגים ברשת, שמטרתם לאפשר לכל אחד למצוא בגדים החביבים עליו, בטעמו האישי".