רשת חנויות `הביגודית` של ויצו קיימה אתמול, ה-5/3-ביום מעשים טובים

מכירה חד פעמית בשיתוף המעצב והסטייליסט גדי אלימלך וסטייליסטים מבית ספרו

05.03.2013

רשת חנויות 'הביגודית' של ויצו קיימה אתמול, ב- 5/3, מכירת בגדי וינטג' ויד שניה ייחודית, במסגרת 'יום מעשים טובים' של עמותת 'רוח טובה' מקבוצת אריסון. המכירה, שהתקיימה במתחם פופ-אפ מיוחד בכיכר רבין, נערכה בשיתוף עם מעצב העל והסטייליסט גדי אלימלך, שהעניק ייעוץ אישי וטיפים לרכישת בגדי יד שניה, יחד עם סטודנטים מבית ספרו לסטיילינג. במכירה הוצעו כ- 300 פריטי יד שנייה ווינטג' ייחודיים, שלוקטו מסניפי רשת חנויות 'הביגודית' של ויצו ביניהם ז'קטים, שמלות, חולצות, מכנסיים, צעיפים, כובעים ואביזרים נוספים. כל ההכנסות הן קודש להמשך פעילות ארגון ויצו למען הקהילה. בנוסף, המבקרים הגיעו למתחם עם מגזיני אופנה והחליפו אותם במגזיני אופנה מהשנתיים האחרונות, שנתרמו על ידי קבוצת 'עולם המגזינים'. כל המגזינים שנאספו יתרמו לנשים במרכזי מניעת אלימות המופעלים בויצו.

עוד על רשת חנויות הביגודית של ויצו:
בפריסה ארצית של עשרות סניפים, רשת חנויות 'הביגודית' של ויצו ממשיכה בפעולתה את הקו האידיאולוגי של ארגון הנשים החברתי שהוקם בשנת 1920. בסניפי הרשת מוצעים למכירה ע"י צוות מתנדבות בגדי יד- שנייה במחיר סמלי, כאשר כל ההכנסות הן קודש להמשך פעילות ארגון ויצו למען הקהילה. מגוון הבגדים ברשת 'הביגודית' מתאים לכל המשפחה ומציג בגדים עכשוויים בו כל אחד ואחת יכולים למצוא את טעמם האופנתי. מבגדי וינטאג', רטרו, דרך בגדי מעצבים ישראלים ומחו"ל, שמלות ערב וחליפות.  

"למחזור בגדים חשיבות עצומה כשמדברים על נושא המחזור החשוב כל כך להרבה מאיתנו" כך אומרת גילה אשרת, יו"ר ויצו ישראל "בגד יכול להילבש יותר מעונה אחת ותמיד יהיה מי שישמח בסניפי 'הביגודית' לקבל את הבגדים הישנים שלכם כתרומה. טרנד הווינטאג'' העולמי מביא אל הסניפים בשנים האחרונות אלפי צעירים שיודעים שרק אצלנו ברשת הביגודית יוכלו למצוא את הפריטים המיוחדים, בגדים ואביזרי אופנה שאי אפשר למצוא על מדפי החנויות. קל בחומר במחירים הזולים במיוחד הנהוגים ברשת, שמטרתם לאפשר לכל אחד למצוא בגדים החביבים עליו, בטעמו האישי".