חיים כהן מנכ"ל דן אנד ברדסטריט ישראל, מונה לתפקיד יו"ר מגבית ויצו ישראל

30.04.2013

גילה אשרת, יו"ר ארגון ויצו ישראל, הכריזה הבוקר על מינויו של חיים כהן, מנכ"ל קבוצת דן אנד ברדסטריט, לתפקיד יו"ר המגבית של הארגון. כהן, לשעבר מנכ"ל חברת כלל ביטוח אשראי, היה ממקימי Citibank ישראל ואף שימש כסגן נשיא הבנק. כאמור, בנוסף לתפקידו כמנכ"ל דן אנד ברדסטריט יכהן כהן כיו"ר המגבית של ויצו ישראל. במסגרת תפקידו, יוביל כהן את תחום גיוס המשאבים של ויצו לטובת מימון פרויקטים בתחומי רווחה וקידום נשים וכן ייצג את הארגון מול הקהילה העסקית וכלי התקשורת השונים.
כהן מחליף בתפקידו את עו"ד גדעון פישר אשר כיהן בתפקיד בשנתיים האחרונות.            

גילה אשרת, יו"ר ויצו ישראל ברכה הבוקר את כהן והודתה לו על שנטל על עצמו בהתנדבות לכהן באחד התפקידים המשמעותיים ביותר עבור הארגון ועבור החברה בישראל כולה. אשרת הודתה ליו"ר המגבית היוצא, עו"ד גדעון פישר על תרומתו העצומה לקידום פרויקטים חברתיים של ויצו למען ילדים ונשים בסיכון.

ברשימת יו"ר מגבית של ויצו בעבר ניתן למצוא את ; זלמן שובל; דני גילרמן; יצחק קאול; שלום זינגר ; אלפרד אקירוב; יולי עופר; עופרה שטראוס; יעקב פרי; גילה לפידות; עודד טירה ועוד.

על ויצו-
ויצו, זוכת פרס ישראל תשס"ח ,היא תנועה ציונית עולמית של נשים מתנדבות לשיפור פני החברה בישראל . כיום מונה התנועה למעלה מ-250 אלף מתנדבות הפועלות ב 50- פדרציות ברחבי העולם וב – 60 - סניפים בישראל, למען רווחתם של תושבי ישראל ולמען אוכלוסיות מוחלשות.  התנועה מפעילה למעלה מ- 800  מוסדות ושירותים בתחום החינוך והרווחה. ויצו היא תנועה לא מפלגתית, ציונית המיוצגת באו"ם כארגון לא ממשלתי.

הפעילויות המרכזיות של ויצו:
•סיוע וקידום אוכלוסיות בסיכון ופעילות למען צמצום פערים   
 בחברה מפעוטות ועד לגיל בכיר.
•קידום מעמד האישה
•חיזוק הקשר בין יהדות העולם לבין מדינת ישראל.