יש לילד שלכם תחפושת מדליקה? העלו לפייסבוק וזכו בפרסים

לקראת פורים ויצו עורכת תחרות תחפושת ומזמינה אתכם לעלות תמונה של ילדכם מחופש  לדף הפייסבוק של "קול להורה" ואולי תזכו בתווי קנייה מתנת רשת "כפר השעשועים" 
 
החג הכי שמח לילדים כבר כמעט כאן, והילדים וההורים נמצאים בעיצומה של הכנת התחפושת. בעבר הילדים בחרו בין קאובוי, נסיכה, מלך ובילבי, אבל היום הרף עלה, והילדים רוצים את התחפושת הכי מקורית ומוצלחת מבחינתם. הכנת התחפושת הפכה לפרויקט מאתגר להורים ולילדים כאחד וברגע שנגמר החג כבר מתחילים לחשוב - למה נתחפש בפורים הבא?

 בין התחפושות הפופולריות היום ניתן למצוא את סופרמן, נסיכים, אבירים, מלכות ושלל חיות אבל את ראש המצעד מובילים דמויות מהפסיטבל, יובל המבולבל, מיכל הקטנה ופאוור רינג'רס.   
 
עד לפני מספר שנים היה מקובל  לקנות תחפושות בחנויות, אך לאחרונה ניתן להבחין במגמה לפיה ילדים רבים  משקיעים רבות בהכנת התחפושת בעצמם, או אפילו בתפירה אישית. ואת החנויות החליפו אתרי הקניות באינטרנט, כך למשל בשנה החולפת למעלה מ – 13 אלך ישראלים רכשו תחפושות באתר ebay.  
על פי סקר שנערך עבור המבחן של המדינה באמצעות מכון גיאוקרטוגרפיה, יותר מ-30 אחוזים מההורים מתכננים להכין לבד תחפושת או לשאול מאחרים. 20% מההורים הכריזו שיוציאו סכום של עד 100 שקלים על תחפושת, אבל שיעור דומה יוציאו בין 100 ל-200 ש"ח.  
אז אם אתם חושבים שהילד שלכם נראה מדליק בתחפושת? הוא הארנב הכי מתוק או הסופרמן הכי חתיך? יש לכם תחפושת מקורית שהשקעתם בה המון? ויצו מזמינה אתכם להשתתף בתחרות התחפושות הכי שווה השנה.
העלו את התמונה לדף הפייסבוק של "קול להורה", קו הייעוץ להורים של ויצו, ואולי תזכו בתווי קנייה מתנת רשת "כפר השעשועים". המקום הראשון יזכה בתווים בסך 800 ₪. מקום שני יזכה ב- 400 ₪ ומקום שלישי יזכה בתווים בסך 250 ₪.   
 
מחכים לכם בפייסבוק, חג שמח!