ראש אכ"א לשעבר, האלופה ברביבאי, מונתה לתפקיד יו"ר המגבית של ויצו ישראל

ברביבאי על המינוי: "זו זכות גדולה לעסוק בגיוס משאבים לארגון העושה למען חינוך ילדים ונוער, מתן הזדמנות שווה וטיפול באוכלוסיות מוחלשות. אני מגויסת כולי מתוך רצון עמוק לעזור לכמה שיותר אנשים". 
 
 
 
 
האלופה אורנה ברביבאי (52), האישה הראשונה בדרגת אלוף בצה"ל, שסיימה את תפקידה כראשת אגף כוח אדם בצה"ל בחודש שעבר ויצאה לחופשת פרישה מהצבא, התמנתה לתפקיד יושבת ראש המגבית של ארגון ויצו, אותו היא תבצע בהתנדבות. 
במסגרת תפקידה תעבוד ברביבאי מול בכירי המשק בישראל, גופים עסקיים ואנשי ציבור בחברה הישראלית ותלווה את תחום גיוס המשאבים של הארגון ותפעל לגיוס ואיתור תורמים במטרה לתמוך בפרויקטים חברתיים, חינוכיים ומחוללי שינוי והעצמה נשית.  
את פעילותה של ברביבאי תלווה מועצת מנהלים שהוקמה במיוחד ע"י ויצו, המורכבת מאנשי ציבור ובכירים בעבר ובהווה בכלכלה ובחברה, בהם: איקה אברבנל, סמנכ"ל לשעבר ב"טבע" ותא"ל במיל'; מירי שפיר-נבון, רעייתו של נשיא המדינה לשעבר יצחק נבון; שוקי פורר, ראש עיריית רחובות לשעבר; איה עזריאלנט, אשת עסקים ומעצבת תכשיטים; עו"ד יוסי שדה, עו"ד ריקי כספי;  תנ"צ במיל' זיוה אגמי, לשעבר ראש היחידה הארצית לחקירות הונאה; רמי גוזמן, סמנכ"ל כספים לשעבר במוטורולה ישראל, דירקטור בבנק לאומי לישראל. ועוד.  
באירוע חגיגי שנערך לרגל כניסתה לתפקיד בנוכחות הנהלת ויצו, אמרה ברביבאי כי במשך כל תקופת שירותה בצה"ל הייתה עדה לפערים החברתיים הקיימים בחברה והיא שמחה על ההזדמנות שניתנת לה עכשיו כדי לפעול לצמצם אותם. "זו זכות גדולה לעסוק בגיוס משאבים לארגון העושה למען חינוך ילדים ונוער, מתן הזדמנות שווה וטיפול באוכלוסיות מוחלשות. אני מגויסת כולי מתוך רצון עמוק לעזור לכמה שיותר אנשים". 
גילה אשרת, יו"ר ויצו ישראל ברכה את ברביבאי והודתה לה על שנטלה על עצמה בהתנדבות לכהן באחד התפקידים המשמעותיים ביותר עבור  ויצו ועבור החברה בישראל. "זו תהיה זכות גדולה לעבוד עם אישה פורצת דרך כמו אורנה שתנתב את היכולות שלה כדי לתמוך בעשיה של ויצו למען ילדים, נוער ונשים בסיכון. אני בטוחה שאורנה תוביל לשינוי אמיתי". 
ברביבאי מחליפה בתפקידה את חיים כהן, מנכ"ל קבוצת דן אנד ברדסטריט לשעבר, ממקימי Citibank ישראל.