פתיחת שלוחה חדשה של "קול להורה" קו הייעוץ להורים לילדים בגיל הרך עבור החברה הדתית חרדית – 6968*

בימים אלו נפתחה שלוחה חדשה של "קול להורה" עבור החברה הדתית חרדית,. כחלק מהעשייה החברתית של ויצו והרצון להנגיש את השירות לאוכלוסיות נוספות .
ההורות המודרנית מציבה אתגרים מורכבים בפני כל הורה, מכל גווני החברה. הורים רבים מתמודדים עם קשיים נורמטיביים הן בנוגע לילדיהם והן בנוגע לתפקידם ההורי  וחווים חוסר אונים בהורות שלהם, אובדן שליטה נוכח עולם מתירני ומבלבל או הצפה במידע וקושי בבחירת סגנון ההורות שלהם. לא פעם יש להם  צורך אמיתי ובשירות שייתן להם אוזן קשבת, תמיכה ועידוד וכמובן הדרכה הורית.  
האגף לגיל הרך בויצו מפעיל בשבע שנים האחרונות את "קול להורה" - קו ייעוץ להורים לגיל הרך המופעל על ידי מומחיות בתחום, ללא תשלום ודיסקרטי, המעניק שירות לאלפי הורים בשנה.  
השלוחה החדשה נפתחה בשיתוף עם עמותת "נאות מרגלית" העוסקת בחינוך בגיל הרך ולקראת פתיחתה התקיים קורס הכשרה ייחודי ובו השתתפו נשות מקצוע מהחברה הדתית חרדית, אשר הסתיים בהצלחה לפני כשבועיים בטקס מרגש.
השלוחה החדשה נפתחה בשבוע שעבר והיא פועלת בשלב ראשון ביום ראשון בשעות 10:00-12:30 וביום רביעי בשעות 20:00-22:30 ומופעלת על ידי בוגרות הקורס המתנדבות במיזם חדשני זה.