ראובן רובין ב-100 דולר!

ראובן רובין ב-100 דולר! 
ציורו המפורסם של האמן ראובן רובין, "כלניות", בשווי 65 אלף דולר, יועמד להגרלה למען גיוס כספים לתרומה לילדים נזקקים 
ויצו וקרן מועדון רוטרי שרון הרצליה, בפרויקט מיוחד וראשון מסוגו בארץ לגיוס כספים למטרות חברתיות: היצירה "כלניות" של ראובן רובין, מגדולי ציירי ישראל, בשווי של 65,000 דולר, תועמד להגרלה אינטרנטית תמורת 100 דולר בלבד.  
בשוק האמנות אומרים שזו הזדמנות נדירה לזכות בציור היקר בהגרלה שסיכוייה גדולים מן הרגיל, שכן רק 12,000 כרטיסים יועמדו למכירה.
מה שוודאי הוא שרוכשי הכרטיסים יזכו במתן הזדמנות להרחיב את מפעל "שעה טובה עם ילד" החיוני לרווחתם של אלפי ילדים בישראל הזקוקים לסיוע. במסגרת הפרויקט מאמצים מתנדבים ילדים בסיכון ומלווים אותם בשעה טובה ומנחמת בכל שבוע, לאורך כל שנת הלימודים 
עבודתו האייקונית "כלניות" של  האמן ראובן רובין (שנות ה-70 המוקדמות),  חתומה בידי האמן בצידה השמאלית. לעבודה מצורפת תעודת מקוריות חתומה בידי כרמלה רובין מנהלת ואוצרת "בית ראובן". 
ראובן רובין, זוכה פרס ישראל, הוא ממיצגיה המובהקים של האמנות הארץ ישראלית, ועבודותיו זוכות להצלחה רבה בקרב אספנים בארץ ובעולם. במכירה פומבית של חברת סותבי'ס שהתקיימה בדצמבר האחרון בניו יורק נמכרה יצירתו "ירושלים" במחיר שיא של 635,000 דולר. 
בוויצו וברוטרי פונים לקהל ישראלי ויהודי ברחבי העולם ומקווים להשתתפות רחבה בהגרלה. את הכרטיסים להשתתפות בהגרלה ניתן לרכוש באתר מיוחד שהוקם לפרויקט:
http://rubinfor100.com
ההגרלה קיבלה את אישור משרד האוצר, ותיעשה בפיקוח ועד מפקח.
ב-1 במאי יוכרז הזוכה בר המזל שייקח עמו את ציור "כלניות" ששוויו 65,000 דולר ושוויו עוד צפוי לעלות בשנים הקרובות.