יום הזיכרון לחללי צה"ל ולנפגעי פעולות האיבה

 
 

ויצו מרכינה ראש ומתייחדת עם זכר בוגרי מוסדותיה שנפלו במערכות ישראל ובפעולות האיבה

ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות האיבה משפחת ויצו זוכרת את בוגרי מוסדות החינוך שלה שנפלו במערכות ישראל ופעולות הטרור ומשתתפת בצער המשפחות השכולות, מובאת כאן רשימה של כל אותם חללים, יהיה זכרם ברוך. טקסי אזכרה לזכרם, בהשתתפות משפחותיהם, יתקיימו בבתי הספר, בכפרי הנוער ובמועדונים של ויצו ברחבי הארץ ובכל סניפי ומשרדי ויצו בארץ יצוין יום הזיכרון בטקסים והורדת דגלי הלאום לחצי התורן.

ויצו הדסים 
אברמוב מנחם 
אברהמי אהוד 
אושמי גיא 
אנגל אליעזר 
אריאל ויקטור 
בוינג'ו שמואל 
בן אליעזר גדעון 
בן נתן אהוד 
ברעם יאיר 
ברר ראובן 
גוטסדינר נתן 
גלבלום יחזקאל 
גלנטי משה 
גרוניך ירון 
גרוסמן ברוך 
גרצברג להט עירא 
דוידסון יוסף 
דרבה רמי גשאו 
הימלפרב אליעזר 
וורונצברג אלכס 
טיקוצ'נסקי מרדכי 
כהן רפאל 
לוי חנניה 
לינדנשטיין צבי 
מגן אהרון הומיון 
ממון משה 
ממון שמעון 
יקיר מורדכי נווה 
פיין עמוס 
פיסחוב לב 
פליגלמן משולם 
רושן קשני זזמוד                 
שילוני יגאל 
שינהורן אורי 
שמש ג'ורג' אסלן 
שמעון גלעד ידג' 
שפיגל יואב 
שרוני דן 
אורן רועי 
ברויר דן 
טל אסף 
ויינטראוב אקטרינה  
תאריך 
17.2.1985
17.2.1974
8.12.2003
15.12.1969
30.9.2004
4.5.1956
8.10.1973
2.1.1974
5.10.1983
8.10.1973
16.6.1966
23.6.1969
8.10.1973
18.10.1973
21.10.1973
15.4.1973
10.6.1982
25.2.2005
23.6.1975
5.6.1967
26.5.1958
16.10.1973
20.12.1973
18.7.1979
9.10.1973
7.10.1973
8.5.1958
6.5.1962
30.10.1956
6.8.1993
1.11.1956
4.9.1974
16.10.1973
19.10.1973
22.10.1959
28.8.1997
4.6.1983
17.10.1973
8.8.2003
12.8.2006
9.9.2002
26.6.2001 
 

ויצו נהלל 
אבידב גדעון
אוזילבסקי אברהם
אטלס עזרא
איבי יהודה
אלקנה שאול
ארבל שלום
בן- יעקב יהודה
בן – נתן גד
בינימיני ארז
בר – זאב חיים
בן חקון רפי
ברדוגו אבנר
ברק ברקוביץ יצחק
גבע טל
גבריאלי יפעת
גומל אליעזר
גני ברוך 
גובר צבי 
דניאל בנימין 
הוכברג מרדכי   
ואנונו יהושע
וספי יואב 
זכרייב איתן     
זלוסצר (זיו) חיים
זרחי צור 
חן שרון
חסן נדב 
חפץ גיורא
טוראל עופרי
טמרסון יניב
טנא- באנבאנסטה ברוך
יעקובוביץ אריק
מורדי יצחק
מונק ראובן
מימיס זוהר
מצליח אריה 
מן צבי
סנש חנה
עמר דודו  
עופר צבי 
עמרני שלום
פולק (פורת) שמעון
פרבר יוסף
צוקרמן גיורא
קמינר יצחק
קראי מרדכי
קליגר פלטיאל
קרסיק יעקב
רגב אליהו (ג'רבי)
רהב בר
רוט בנימין
רוטנברג דוד 
שטוקלמן גלעד
שמחוני אריה
שפי אהוד
ששון אלי
תרשיש יגאל 

תאריך 
9.10.1973
20.12.1951
27.11.1953
8.10.1973  
5.6.1967
_
10.10.1973
15.10.1973
7.10.1973
30.1.1968
_
_
1973
26.4.1983
4.8.2002
17.4.1968
18.7.1969
8.7.1948
27.11.1962
21.3.1968
15.7.1981
16.10.1973
_
24.10.1973
13.8.2006
10.11.2014
3.2.2004
21.3.1968
5.10.85
12.8.2006
22.10.1973
16.6.1982
6.6.1962
8.3.1957
10.6.1967
22.9.1956
7.3.1961
7.11.1944
13.8.2006
20.12.1968
1.11.1956
2.11.1956
6.6.1967
28.9.1958
16.11.1976
13.7.1972
5.11.1939
31.10.1956
4.6.1968  
19.7.2014
17.5.1955
9.10.1973
9.8.2006
19.5.1969
27.11.2001
18.10.1973
24.10.1973

 

תיכון ויצו רחובות 
בנדרסקי דניאל
טרוסטיאנסקי  ולדימיר 

תאריך

9.10.1994
14.1.2004

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ויצו נחלת יהודה 
אלג'מיל יהושע
אברהמי רחמים
בירברם יוסף
חנניוב אדוארד 
יעקב שחר נלאה
כהן גיל 
מלמד ענת
מסה דליה
סהלו אבי
פביאן יצחק
קצב עזרא
רוזנמן בצלאל
שטיין מיכאל
רויטמן רומן
אייש יהודה(אודי) משפחת אילת
פנרין דניס 
תאריך 
7.2.1960
19.10.73
24.10.73
3.4.93
11.1.95
27.7.69
23.4.80
8.5.2002
23.6.2002
1966
6.10.69
13.6.1971
7.10.73
26.5.2000
8.6.2003
1.8.2010 
 
ויצו גן ונוף
גלזר אליעזר
פוגל עמנואל                 
שוארץ ישראל              
שטיינר משה               
בן-נון אשר                   
שמיר מרדכי                
ולודינגר פסח
קוטר שמואל
מלמד יואש
בוריה בצלאל
שווץ מיכאל 
 
 
 

ויצו ניר העמק 
ביטון אלי 
ביטון יורם 
בן דוד איתמר 
גוזבסקי נועם 
דגני דני 
דגני שי 
דוד יצחק 
דניאל אסי 
דהבו יובל 
הרמט יובל 
זהרוני עופר 
מייזל יאיר 
קורן יוסי 
ראומי יניב 
שחר אדמונד 
שחר שמעון 
מאיר ליאור
סטלקול שמשון
עפרוני מירב