אחת לאחת - מרכז ויצו לצמיחה נשית

בלב תל-אביב, דקה מדיזנגוף סנטר, הוקם בית שמיועד עבורך.

הוא תוכנן ועוצב עבורך, מופעל עבורך, ומזמין אותך כדי להיות לך "בית שני", מקום לצמוח ולגדול בו, לפתח כישורים, לייצר הכרויות חדשות, ולבחון חלומות.

אחרי שמיטב המוחות עמלו על תכנית הפעילות לשנת תשע"ח, כל שנותר לנו הוא להזמין אותך, לגלות את המרכז, ובעיקר לגלות את עצמך...

 

מרכז "אחת לאחת" מהווה "ספינת דגל" בפעילות ויצו בישראל בתחום קידום מעמד האישה. המרכז, אשר מבנהו שופץ לאחרונה והותאם לפעילות ברמה המתקדמת ביותר, מנוהל בקפדנות ובמקצועיות, תוך שילוב מחשבה על הפרטים הקטנים ביותר, עם יחס אישי, חם ומאיר פנים.

 

חזון מרכז אחת לאחת

חזון המרכז שואף להפוך אותו למקום של לימוד והתפתחות, אך לא פחות מכך למסגרת קהילתית-חברתית, בה נשים מכירות זו את זו, רוכשות קשרים ומייצרות שיתופי פעולה.

 

פעילות מרכז אחת לאחת

פעילות המרכז מגוונת וכוללת בין השאר הכשרות מקצועיות, הכשרות למנהיגות חברתית ופוליטית, סדנאות שונות, מפגשי יעוץ אישיים וקבוצתיים, והדרכות בתחומים מקצועיים ואישיים.

עבור אמהות צעירות מספק המרכז כלים חשובים, ומלווה אותן בשלבי האימהות הראשונים.  נערות מוצאות בו כתובת לפעילות המותאמות להן ולשלב בחיים בו הן נמצאות. כל אשה נוספת שתמצא בו עניין ותועלת - תהיה עוד נדבך בהצלחתנו ובגאוותנו.


הצטרפו אלינו עכשיו בפייסבוק והישארו מעודכנים אודות הפעילויות הקרובות מרכז:

https://www.facebook.com/ahat.le.ahat/

 

פעילויות קרובות:

מרכז 'אחת לאחת' מקיים מסלולים שונים של פעילות,
אולי אחד מהם הוא בדיוק מה שחיפשת.
אנו מזמינות אותך אלינו, להכיר, לשמוע, להציע.

 

הורדת עלון מידע על התכניות במרכז

 


 

צילום: כפיר סיון