בויצו ניר העמק מצדיעים לבוגרים בקבע וסדיר

בויצו ניר העמק פועלים לאורך כל השנה במטרה שבוגרי בית הספר יתגייסו לשירות משמעותי בצה"ל. במסגרת זו נערכים לתלמידים  מפגשים עם גורמי צבא וביטחון ובמקביל התלמידים גם לוקחים חלק במגוון רחב של תוכניות ופרויקטים שמטרתם להגביר מוטיבציה בקרבם טרם העלייה על מדי הזית הצה"ליים.

26/5/2011

במסגרת זו נערך מפגש הכפר הנוער תחת הכותרת "ויצו ניר העמק מצדיע לבוגריו המשרתים בסדיר ובקבע".
באירוע השתתפו כ-130 בוגרים שלמדו בכפר בשנים האחרונות. מארגני המפגש פעלו לאתר את הבוגרים באמצעות חברים, מכרים, דרך רשת הפייסבוק ועוד. לאחר שאותרו התלמידים נשלחו לביתם הזמנות והם הגיעו בשמחה להתכנסות שנערכה באודיטוריום בכפר.
הצוותים החינוכיים בכפר שמחו לראות שחלק ניכר מהבוגרים משרת בתפקידי מפתח בצה"ל, חלקם קצינים וחלקם לוחמים ביחידות מובחרות וקרביות.
הבוגרים התרגשו מאוד לפגוש את חבריהם בעבר לספסל הלימודים. הם  חיבקו אחד את השני ושיתפו זה את זה בחוויות מהשירות בצה"ל.
בהמשך נשאו דברים מנהלת הכפר אסתי כהן ומנהל הכפר בעבר, יוסי גושן. כמו כן נשא דברים קצין תותחנים ראשי- תת אלוף דוד סויסה, בוגר הכפר.
בהמשך, החלק האומנותי כלל הופעת סטנד אפ קצרה של רכז החינוך החברתי בכפר רונן וטורי שפעל רבות לקיום המפגש וכן הופעה נוספת של הסטנדאפיסט מיקי גבע.
"המטרה העיקרית של קיום המפגש הזה היא להביע הערכה לבוגרים שלנו שמשרתים את צה"ל נאמנה", אמר וטורי, "חשוב לנו שהם יידעו שאנחנו לא שוכחים אותם למרות שהם סיימו את לימודיהם בבית הספר. קיימנו את המפגש הזה בפעם הראשונה אך בכוונתנו להפוך את  האירוע הזה למסורת.
שמחנו מאוד לפגוש את הבוגרים ולראות שהם מצליחים במסלול הצבאי.
בכוונתנו להמשיך ללוות אותם גם בעתיד", סיכם וטרי.