פעילות קהילתית של מרכז עירוני ויצו כגן לתקשורת קהילתית בירושלים

שיתוף פעולה מבורך בין מרכז עירוני ויצו כגן לתקשורת קהילתית בירושלים לבין ילדי העיירה ירוחם.

4/7/2011

לאחרונה התקיימה השתלמות מיוחדת בה השתתפו מנהלת בית הספר התיכון בירוחם וצוות ההוראה שלה, הבוחן בימים אלה אפשרות להקמת מגמת רדיו בביה"ס בו לומדים תלמידי ירוחם והיישובים הסמוכים לה.
ההשתלמות התקיימה  בבית הספר תיכון עירוני ז' ביפו (זהו בי"ס תיכון המשלב לימודי רדיו לבני נוער יהודים וערבים),
השתלמות זו  היא תוצאה של  שני ביקורים שקיים יוחאי רוטנברג, מנהל מרכז כגן בירוחם בניסיון לשלב בין בני הנוער של שני היישובים. המד"צים של ירוחם, עמם יש למרכז כגן  קשרי אימוץ והחלפת מידע בתחומי התקשורת והחברה.
המפגש עם מנהלת ביה"ס התיכון בירוחם התקיים בהשתתפות מר יובל לביא, מנהל יחידת הנוער של ירוחם והמדריך הראשי למגמות הרדיו במשרד החינוך
ובנוסף: שני בני נוער ממרכז כגןו : אוריאל זקן בוגרת  המרכז אשר גם בצעה שנת שירות השנה ותקבל בעוד כשבוע תעודת הצטיינות על פועלה.
ואלמוג אמיגה נער בן 14.5 השולט ברזי השידור הרדיופוני מגיל 10 ממנו התפעלו המורים  במיוחד והזמינו אותו לשנת הדרכה (ברצינות גמורה) בירוחם.

זו פעולה שמתבצעת באישור, ועידוד האחראים  למען הקשר הבינתרבותי, חינוכי  של הפריפריה עם ירושלים. פעילות דומה תתקיים  בתאריך 20.7.2011, עם אנשי חבל אילות שיבואו למרכז  העירוני ויצו כגן לתקשורת קהילתית  ירושלים, כדי ללמוד, להפנים וליישם .