פרס מצויינות 2011

הנהלת ויצו מברכת את זוכי פרס מצוינות ויצו לשנת 2011

5/10/2011

 

9 פרסי הצטיינות הוענקו לעובדים מצטיינים לשנת 2011 בטקס חגיגי ורב רושם בו השתתפו כלל העובדים והנהלת ויצו העולמית וויצו ישראל.

את הטקס פתחה להקת הזמר של כפר הנוער ויצו נחלת יהודה שריגשה את הקהל בשיריה. בטקס נישאו ברכות מפי נשיאת ויצו, הלנה גלזר, יושבת ראש הנהלת ויצו העולמית, טובה בן דב, יו"ר ויצו ישראל, גילה אושרת, מנכ"לית ויצו העולמית, מירלה גל ומזכ"לית ארגון עובדי ויצו, רחל מירון. כולן ברכו את העובדים בברכת שנה טובה והביעו הערכה לעובדים המצטיינים על מסירותם, הצטיינותם בעבודתם ועל כך שמגשימים הלכה למעשה את ערכי ויצו וחזונה ומשמשים דוגמא ומופת לכולנו.

להלן המצטיינים:

1.עדנה רופא, מנהלת מעון ויצו ת"א בית פורג', האגף לגיל הרך
לפני שבע שנים מונתה עדנה רופא למנהלת מעון בית פורג' ומאז היא פועלת ללא לאות כדי לשקם ולהעמיד את המעון המאתגר על הרגליים.
עדנה  עובדת היטב עם אנשי השכונה ונותנת  להם ולילדיהם הרבה אהבה ותקווה.היא מסייעת להורים במציאת תעסוקה ומהווה עבורם סמכות להיוועץ בה. הגישה שלה היא פשוטה אבל מאוד ממוקדת: הילדים קודמים לכל ויש לעשות כל מה שאפשר כדי שהם יקבלו את מלוא האהבה, הטיפוח, החינוך והשירותים שהמערכת מעמידה לרשותם.

2.זהבה חממי, מטפלת במעון ויצו ראשון לציון סוקולוב , האגף לגיל הרך
זהבה החלה עבודתה במעון בשנת 1991. לאורך כל תקופת עבודתה במעון זהבה מתפתחת מקצועית, יוזמת ומתחדשת. בכל ביקור בכיתתה ניתן לראות את פירות עשייתה החינוכית.היא מיישמת את הרעיונות שהיא מקבלת בהדרכה בתבונה ובהתאמה לגיל. הכיתה והחצר משדרים מסר של איש חינוך המאמין בילדים  ומאפשר להם מרחב התנסויות באזור בטוח ומאתגר. זהבה אהובה על הילדים הצוות וההורים ,היא מלאת אנרגיה ושמחה ומדביקה בהתלהבות את הסובבים אותה.

3.אורית כהן, מבשלת במעון ויצו רחובות זלקינד, האגף לגיל הרך
אורית היא המבשלת במעון ויצו זלקינד מזה 5 שנים. אורית  בעלת מאור עיניים, חיוך כובש ונתינה אינסופית.יש לה חלק באווירה הביתית הקיימת במעון, וזאת באמצעות קבלת הפנים הנעימה, האוכל הטעים ושמירתה על היגיינת המעון וניקיונו.ייחודה כמבשלת בא לידי ביטוי הן בטעמים המיוחדים והן באופן ההגשה האסתטי של המזון לילדים. אורית עובדת לבד אך תמיד מתנדבת להדריך מבשלות חדשות ממעונות סמוכים, ואף בישלה מספר פעמים לשני מעונות במקביל כשהיה צורך בכך.

4.אורלי כפרי,  אם בית קבוצתית בכפר הנוער ויצו הדסים,  האגף לחינוך.
אורלי עובדת כאם בית קבוצתית בפנימיית כפר הנוער ויצו הדסים מזה 8 שנים. לאורך התקופה הפגינה תכונות של צניעות, אהבת האדם, כבוד לחניכים ולצוות, מסירות ודוגמא אישית. מספר חניכים מצאו באורלי ובמשפחתה
משפחה חדשה . בזמן מלחמת לבנון השנייה אורלי התנדבה לארח את תושבי הצפון, הנתינה שלה, דרכה הענווה ואופייה הופכים אותה לאהובה ומוערכת מאוד.

5.דני ערמן, מנהל אחזקה באחוזת ילדים חיפה,  האגף לחינוך.
דני עובד באחוזת ילדים ויצו חיפה מזה 20 שנה ומבצע עבודתו כמנהל אחזקה במסירות ומקצועיות, ולשביעות רצון הצוות והתלמידים כולם. דני מגלה יוזמה וחריצות, בנושאים שאינם בתחום אחריותו, בשעות שהן מעבר לשעות העבודה שלו, ותמיד עם חיוך ומילה טובה.

6.מריאל הוברמן, מנהלת אגף רווחת המשפחה , ויצו ישראל .
מריאל  עובדת בויצו כ-9 שנים. היא מהווה דוגמא אישית לכל אחת מחברות צוות האגף בחריצותה,יושרה ומסירותה לעבודה. גיבשה צוות מקצועי של מתנדבות ועובדות בשכר, העובד בשיתוף פעולה ובהרמוניה למען יישום מטרות האגף והארגון. תמיד תתרום מזמנה מעל ומעבר לנדרש ותהווה אוזן קשבת,הן מקצועית והן אישית, לכל הזקוק לעצתה ועזרתה באגפים השונים. מריאל מוערכת בסניפי ויצו והנהלותיהן, ברשויות המקומיות ובמשרדי הממשלה איתם עובד האגף.

7.אתי בכר, חשבת שכר בסניף ויצו ת"א,  ויצו ישראל.
אתי עובדת בויצו זה 8 שנים ומגלה מסירות, אחריות, אכפתיות וסבלנות עד אין קץ.  היא מהווה אוזן קשבת ויועץ לכל פונה, נוהגת ביסודיות ומקצועיות ונותנת שירות מעולה הן לסניף ולעמיתיה והן לספקים ולאנשים חיצוניים מולם היא עובדת. אתי  אוהבת מאוד את התפקיד ואת הארגון ואף מגייסת את חברותיה להתנדב בסניף.  היא הרוח המלכדת והמקדמת של הצוות ובהלכותיה משרה אוירה מצויינת – חברתית ומקצועית.

8.אשרף סאלחי, מפקח בינוי, האגף לבינוי במשרד הראשי
אשרף עובד בויצו  כ-6 שנים.  הידיעה על טיפולו המסור והמקצועי באחזקת מעונות , טיפול בתקלות ורמת השירותיות שלו נישאת בפי כל.  אשרף מוצא פתרון לכל, מסור ומקצועי בעבודתו. תפוקת עבודתו גבוהה, והוא ניחן ביושרה אישית ומקצועית ותורם מזמנו לצוות האגף ולארגון כולו.

 

9.ופרס הצוות  ליחידת שכ"ל ותקציבים  במטה האגף לגיל הרך
יחידת שכר לימוד ותקציבים באגף לגיל הרך היא יחידה ותיקה, שעובדותיה מבצעות עבודתן באופן מקצועית ואכפתית. על היחידה מוטלת אחריות רבה למתן מענה להורים, מנהלות מעונות  ועוד -  בפריסה ארצית. כל תלונה או אי הבנה נענית במהירות ובשקיפות . היחידה מאפשרת לאגף עמידה בעדיו הארגוניים, ועושה זאת במסירות ולאורך זמן.


לצפייה בסרטון:
http://www.youtube.com/watch?v=PVn_KXQ6Uk4
 

.