האגף לגיל הרך מרים כוסית לכבוד השנה החדשה

האגף לגיל הרך בהרמת כוסית לקראת השנה החדשה

10/10/2011

 
ראש השנה מהווה פתיחה וראש לשנה כולה. ערב ראש השנה התקיימה התכנסות אגפית ביחד עם מנהלות, מפקחות, ממונות, מנהלות פרויקטים ובעלי תפקידים נוספים מכל רחבי הארץ כפעולה של התכוונות והתכוננות לשותפות במהלכה של השנה כולה, לחיבור בין מטה ושטח.

 

את האירוע כיבדו בנוכחותן ובדברי ברכה הגב' הלנה גלזר- נשיאת ויצו העולמית, הגב' טובה בן דב- יו"ר הנהלת ויצו, הגב' חסידה דנאי- יו"ר האגף לגיל הרך, הגב' מירלה גל- מנכ"לית ויצו העולמית.
המברכות הביעו הערכתן הרבה לעבודה המקצועית, החשובה והמסורה המתבצעת במקומותינו במהלכה של השנה כולה.

דר' נעמי מורנו, מנהלת האגף, פתחה את הבוקר באיחולים לשנה של אחווה, אך גם שנה של ריבוי קולות, רעיונות והתחדשות. לדבריה, ההתעוררות החברתית בארץ מחייבת אותנו להתבונן בדברים באופן  ישיר ואמיץ. יש לנו, למנהלי ומנהלות כל המסגרות לגיל הרך של ויצו סיבה טובה להיות גאים, אך החיוני שנמשיך ללמוד ולהתאים עצמנו למציאות שמשתנה, להוסיף ולהרבות עשייה מותאמת צרכים. 

האירוע כלל גם ברכה ברוח החג מפי יועץ הכשרות במעונות ויצו- הרב משה ישראל.
החלק המקצועי כלל שתי הרצאות, הרצאה האחת הוצגה ע"י המפקחת נונה להבי- מפקחת מעונות באזור המרכז שהציגה בפנינו את הגישות הנפוצות בתהליך ההתפתחותי בגיל הרך. נעמה קציר שמואלי, סמנכ"ל הדרכה והסברה בעמותת יהל, העבירה את הרצאתה בנושא שילוב ילדים הסובלים מאלרגיות במעונות היום, תוך שיח פתוח עם המשתתפות.

לאחר ארוחת צהריים קלה, הוצגו דברי סיכום ע"י לאורה לדזברסקי- מפקחת ארצית ודבריה של יפעת בשור- יו"ר וועד המנהלות. שירה בציבור, להנאת המשתתפות, בהובלת המנהלות רחל כוכבי וסימונה רביצקי, סיימה את המפגש.

ישר כח גדול לכל עובדות האגף שנטלו חלק בייזום ובמלאכת ארגון המפגש ולכל המשתתפות שהגיעו ונטלו חלק פעיל.

 

 

.