אביב הגיע פסח בא

עשרות ארגונים וחברות עסקיות בישראל רכשו מתנות של ויצו לפסח ותרמו לילדים ונשים בסיכון

פסח חברתי בויצו: כל ההכנסות מסדרת המתנות של ויצו יועברו לפרויקטים חברתיים ברחבי הארץ – השנה גם בעיצוב האמן מנשה קדישמן

רכישת מתנות לחגים הפכה מזמן חלק מהמסורת של משפחות ומעסיקים רבים בישראל. 
עשרות ארגונים וחברות מישראל, בהם בתי השקעות, ארגוני עובדים, חברות הייטק, בנקים, אוניברסיטאות ועוד- רכשו  את המתנות של ויצו ישראל לחג הפסח. האגף לגיוס כספים מויצו ישראל הציע מגוון מתנות ייחודיות לפסח עם אמירה חברתית המאפשרות לתרום גם למען הקהילה. בין המתנות המוצעות למכירה, הגדה לפסח, כיס לאפיקומן וקופסת מצות פרי יצירתו של האמן, חתן פרס ישראל, מנשה קדישמן אשר נרתם לעיטור המתנות לטובתם של ילדים ונשים בסיכון, המטופלים בויצו.  מתנות אחרות המוצעות צוירו ואוירו ע"י ילדים ונערות בסיכון.
גילה אשרת, יו"ר ויצו ישראל:
"ההכנסות ממכירת המתנות מופנות קודש לפעילות ויצו למען ילדים, נוער ונשים בסיכון בעשרות פרויקטים ברחבי הארץ. אנו מודים לכל בתי העסק והארגונים ולציבור הרחב שרכשו את המתנות מתוך אחריות קהילתית".

ויצו ישראל למען ילדים ונשים בסיכון – בין המתנות:

כיס אפיקומן: כיס מבד לאפיקומן, רקום בעבודת יד באיור של האמן הבינלאומי מנשה קדישמן.מנשה קדישמן מצייר הגדות לפסח:
הגדה צבעונית, מרהיבה ביופייה, משלבת בין מסורת יהודית לאמנות ישראלית ומביאה נגיעות של צבע ואמנות לשולחן הסדר המשפחתי. ההגדה כשרה לפסח, באישורו של רב, בעברית או באנגלית
קופסת פח: קופסת פח צבעונית ומהודרת, מאוירת על ידי האמן הבינלאומי מנשה קדישמן.ילדים מציירים הגדה לפסח: הגדה צבעונית, מרהיבה ומרגשת, מביאה את טביעת ידם האמנותית של ילדים בסיכון.
ספר השנה:
מהדורה יוקרתית, האוצרת בתוכה תפילות מסורתיות, בנות אלפי שנים לשבת ולחג, קידוש ערב שבת, סדר ראש השנה, הגדה לפסח, ברכות לחנוכת הבית, הולדת ילד וילדה, קידושין ועוד. באישור הרב הראשי לישראל, הרב יונה מצגר. הספר המאוייר, בציורי שמן מרהבים ביופיים, מאגד תאריכון לציון ימי הולדת ואירועים משפחתיים , באורים והסברים.
מארז מגנטים מרהיבים מאוירים ע"י נערה בסיכון:
9 מגנטים בגדלים שונים, מאוירים ע"י נערה בסיכון המטופלת בויצו.
ציור חמסה, קולאג' צבע וגזרי עיתוןwww.wizo.org.il  ניתן לראות את כל המתנות ב"חנות המתנות" באתר ויצו.

 

 

 

 

 

 

 
 

ויצו - תנועה ציונית בינלאומית של נשים מתנדבות לשיפור החברה בישראל, הוקמה בלונדון בשנת 1920 כתנועה לא מפלגתית של נשים העושות עבודתן בהתנדבות.  

ויצו מוכרת על ידי האו"ם כארגון לא ממשלתי (NGO), במעמד מייעץ לידי אקוסוק (ECOSOC) ויוניצף (UNICEF).

מטרות ויצו - לדאוג לרווחתם של פעוטות באמצעות מעונות יום, ילדים, בני נוער, נשים וקשישים, קידום מעמד האישה בישראל, חיזוק הקשר בין יהדות העולם לישראל ולסייע בקליטת עולים חדשים.