ילדי המועדוניות הטיפוליות של ויצו מאחלים שנה טובה!
לכבוד השנה החדשה בחרה אסתר דוידי בת העשר לצייר ברכה ובה בית קטן עם גג אדום ופרחים מסביב. ציור מלא בחום ואהבה, אותם היא מקבלת כל יום מחדש מהצוות במועדונית הטיפולית של ויצו בבת ים. אסתר מגיעה כל יום אחרי בית הספר למועדונית, מקבלת ארוחה חמה, חיבוק ועזרה בשיעורי הבית, לביתה היא חוזרת בשעות הערב שבעה ועמוסת חוויות טובות.  
 
 
לשנה החדשה היא איחלה לכולם וגם לעצמה לחייך ולצחוק כמה שיותר.  
מאות אלפי ילדים בישראל הם ילדים בסיכון וסובלים מהתעללות פיזית ונפשית. ילדים אלו סובלים מבעיות רגשיות וחברתיות רבות. ויצו מפעילה עבורם 27 מועדוניות טיפוליות ברחבי הארץ. מסגרת שמשמשת עבורם תחליף לבית ומקור תמיכה חם ואוהב. במועדונית הם מקבלים ארוחות חמות, עזרה בשיעורי הבית ופעילויות העשרה חינוכיות המסייעות להם להדביק את הפערים שצברו. מועדוניות ויצו מופעלות על ידי אנשי מקצוע ומתנדבים של הארגון המקנים למסגרת אוירה חמה ומשפחתית.  
 
שתהא זו שנה טובה, שנה של הגשמה ושל עשייה למען החברה בישראל.  
 
 
 

ויצו - תנועה ציונית בינלאומית של נשים מתנדבות לשיפור החברה בישראל, הוקמה בלונדון בשנת 1920 כתנועה לא מפלגתית של נשים העושות עבודתן בהתנדבות.  

ויצו מוכרת על ידי האו"ם כארגון לא ממשלתי (NGO), במעמד מייעץ לידי אקוסוק (ECOSOC) ויוניצף (UNICEF).

מטרות ויצו - לדאוג לרווחתם של פעוטות באמצעות מעונות יום, ילדים, בני נוער, נשים וקשישים, קידום מעמד האישה בישראל, חיזוק הקשר בין יהדות העולם לישראל ולסייע בקליטת עולים חדשים.