"טויוטה" בשת"פ עם "מדריכים בדרכים" מפתיעים בנס חנוכה את ילדי מעון ויצו
יוניון מוטורס (טיוטה) ומדריכי "מדריכים בדרכים" הפתיעו את ילדי המעון באופניים איכותיים לכל ילד, מחזירי אור לנסיעה בטוחה וקסדות ראש.

נשיאת ויצו העולמית גברת טובה בן -דב בליווי חסידה דנאי , לשעבר יו"ר האגף לגיל הרך בויצו, השתתפו באירוע מרגש במיוחד שהתקיים במעון הרב תכליתי ביבנה, מעון המעניק סביבה חמה ובטוחה לילדים הנמצאים בסיכון וסדנאות להכשרת הוריהם בכלים חיוניים לשיפור כישורי ההורות שלהם והגדלת סיכוייהם של ילדיהם להצליח.

יוניון מוטורס (טיוטה) הבטיחו מתנה מאוד מיוחדת עבור כל ילד מגיל שלוש ומעלה במסגרת המעורבות החברתית של של חברת "טויוטה" בקהילה וחברו לשיתוף פעולה עם מיזם "מדריכים לחיים", תכנית הפועלת לחינוך למניעת תאונות וזהירות בדרכים בקרב ילדים.
 
עובדי טויוטה ומתנדבים מעמותת "מדריכים לחיים", לבשו מדים כתומים וכל אחד מהם ליווה ילד יד ביד וביחד פתחו את המתנות, אותם לקחו הילדים בסוף היום לביתם.
ההתרגשות של הילדים הייתה גדולה מאד, חלקם אף רצו לקחת את המתנדבים איתם הביתה להכיר את משפחותיהם, ולא האמינו שהאופניים נשארים שלהם.

הגברת טובה בן דב: 
"בימים אלו כאשר הקטל בדרכים גובה מחיר גבוה כל כך של נפגעים, חשוב שהילדים כבר מגיל צעיר ילמדו כיצד להתנהג ולהיזהר, וחשוב ללמד זהירות בדרכים את הוריהם ואת כל בני הבית. לא יכולתם לחשוב על מתנה יותר יפה מהענקת אופניים וקסדות לכל ילדי המעון."

נושא בטיחות בדרכים ו
שמירה על ביטחונם של ילדי ישראל, חשובים לויצו ושיתוף פעולה זה בין טויוטה, ויצו ו"מדריכים לחיים" הינו יוזמה מבורכת.

תודה רבה ליוניון מוטורוס וארגון "מדריכים בדרכים" על הפרויקט הייחודי ועל המתנות לילדי המעון. 
 

 
 

ויצו - תנועה ציונית בינלאומית של נשים מתנדבות לשיפור החברה בישראל, הוקמה בלונדון בשנת 1920 כתנועה לא מפלגתית של נשים העושות עבודתן בהתנדבות.  

ויצו מוכרת על ידי האו"ם כארגון לא ממשלתי (NGO), במעמד מייעץ לידי אקוסוק (ECOSOC) ויוניצף (UNICEF).

מטרות ויצו - לדאוג לרווחתם של פעוטות באמצעות מעונות יום, ילדים, בני נוער, נשים וקשישים, קידום מעמד האישה בישראל, חיזוק הקשר בין יהדות העולם לישראל ולסייע בקליטת עולים חדשים.