ויצו פותחת מרכז גישור משפחתי עסקי לתושבי גבעתיים

 

ביום שני ה-9.5 ייערך אירוע הפתיחה למרכז במעמד ח"כ מירב מיכאלי;המרכז יעניק שירותי גישור וייעוץ משפטי בתחומי סכסוכי משפחה, גירושין, דיני עבודה ושותפויות עסקיות;

השירות יינתן לגברים ולנשים בעלות נמוכה.


ויצו פותחת מרכז גישור משפחתי חדש בגבעתיים המתמחה במתן ייעוץ משפטי בנושאי דיני משפחה ועבודה. המרכז החדש בשיתוף איליס, האגודה הישראלית לגישור ויישוב סכסוכים, יעניק שירותי גישור וייעוץ משפטי, לגברים ונשים בעלות נמוכה השווה לכל נפש.


מרכז הגישור יפעל בסניף ויצו גבעתיים במקביל ללשכה המשפטית הפועלת בסניף, המעניקה סיוע משפטי לנשים. מעתה, ויצו גבעתיים תספק גם שירותי גישור לכלל המשפחה בתחומים הבאים:
סכסוכי משפחה, גירושין, דיני עבודה, פירוק שותפויות עסקיות. ותחום חדש: יוענקו שירותי גישור טרום נישואין וטרום שותפות עסקית.

השירות ניתן על ידי מגשרים ומגשרות מוסמכים בתחום המשפחה.


אירוע חגיגי לפתיחת המרכז יתקיים ביום שני, 9.5 בשעה 20:00 בסניף ויצו גבעתיים.

האירוע במעמד ח"כ מרב מיכאלי אשר תדבר על החוק להסדרת התדיינויות בסכסוכי משפחה. באירוע ישתתפו גם ד"ר פרץ סגל, מנכ"ל האגודה הישראלית לגישור ויישוב סכסוכים, שירצה על עקרונות ויתרונות לגישור במשפחה.   

 

 

עו"ד עירית גזית, מנהלת מערך הסיוע המשפטי של ויצו מסבירה: "מטרתנו להרחיב את שירותי הגישור שאנו מספקים לקהל הרחב בלשכות המשפטיות ברחבי הארץ, ולהעלות את המודעות ליתרונות הגישור. סכסוכים משפחתיים לא חייבים להסתיים בבית המשפט במאבקים מכוערים, ניתן להגיע להסדר שיטיב עם כל הצדדים ובעיקר עם הילדים. כמו כן, מרכז הגישור יספק גם שירותי גישור מחוץ לערכאות המשפטיות בנושאים כלליים, כך למשל: סכסוכי שותפים ועסקים, דיני עבודה, רשלנות רפואית ומקצועית, תמ"א 38 ועוד. ויצו מזמינה את הציבור ליהנות משירות מקצועי במודל ייחודי ושוויוני".


מרכז הגישור של ויצו גבעתיים יפעל בימי רביעי מ-16:00 – 18:00 .
כתובת: רח' בן גוריון 216
.  
ניתן לתאם טלפונית - 03-7322466.

 
 

ויצו - תנועה ציונית בינלאומית של נשים מתנדבות לשיפור החברה בישראל, הוקמה בלונדון בשנת 1920 כתנועה לא מפלגתית של נשים העושות עבודתן בהתנדבות.  

ויצו מוכרת על ידי האו"ם כארגון לא ממשלתי (NGO), במעמד מייעץ לידי אקוסוק (ECOSOC) ויוניצף (UNICEF).

מטרות ויצו - לדאוג לרווחתם של פעוטות באמצעות מעונות יום, ילדים, בני נוער, נשים וקשישים, קידום מעמד האישה בישראל, חיזוק הקשר בין יהדות העולם לישראל ולסייע בקליטת עולים חדשים.