הגיל הרך
   

רשת המסגרות לגיל הרך של ויצו - ממש כמו משפחה שמחה לארח אתכם באתר החדש: http://www.wizo-org.co.il/ea-dcc-reg-info/

באתר תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם בנוגע לרישום וקבלה למעונות היום של ויצו, פיקוח וחקיקה בנושא הגיל הרך ומעונות היום, התפיסה החינוכית שלנו, הפעלת חוגים וקייטנות קיץ, מידע בדבר קו הייעוץ הארצי להורים, תוכניות ייחודיות לילדים בסיכון, מסגרות קהילתיות משלימות, מסגרות חוץ ביתיות, מרכזים פדגוגיים ועוד.

 

יעודנו הוא קידום חוסנה של החברה בישראל, תוך דגש על שוויון הזדמנויות, מחד, וצמצום פערים, מאידך. מימושו של יעוד זה מתאפשר  הודות למערך שירותי הטיפול, החינוך והרווחה האיכותיים המוצעים על ידינו לילדים בגיל הרך ולהוריהם. זאת, בהתאם לצורכיהם המשתנים של משפחות צעירות בישראל.

עם ניסיון מצטבר של למעלה מ-100 שנה בחינוך וטיפול בילדים בגיל הרך ומעונות היום, אנו באגף עושים כל מאמץ להבטיח לילדיכם מסגרת בטוחה, איכותית ומקדמת בשיתוף עם ההורים ועם גורמים ממשלתיים ומקצועיים מגוונים.

אנו מאמינים, כי מסגרות איכותיות לגיל הרך ומעונות היום אינן רק בבחינת ערובה להתפתחותו של דור העתיד שלנו, אלא בבחינת זכותו הבסיסית של כל ילד וילדה.

אמון ההורים בנו הינו הבסיס לשותפות אמיתית, ואנו לא נחסוך במאמצים כדי להצדיק אמון זה.

 

צוותי הניהול, הדרכה והפיקוח של האגף ואנוכי מברכים אתכם על גלישתכם אלינו ומקווים שתמצאו כאן את מבוקשכם ואף יותר מזה.     

 

בברכה,

שרון זיגדון 
מנהלת האגף לגיל הרך


                       
 


למידע כללי בנושא הגיל הרך ניתן לפנות ל:

מטה האגף לגיל הרך
שד' דוד המלך 38
מיקוד 64237 
טל: 03-6923763
פקס: 03-6964723

 
 
 

ויצו - תנועה ציונית בינלאומית של נשים מתנדבות לשיפור החברה בישראל, הוקמה בלונדון בשנת 1920 כתנועה לא מפלגתית של נשים העושות עבודתן בהתנדבות.  

ויצו מוכרת על ידי האו"ם כארגון לא ממשלתי (NGO), במעמד מייעץ לידי אקוסוק (ECOSOC) ויוניצף (UNICEF).

מטרות ויצו - לדאוג לרווחתם של פעוטות באמצעות מעונות יום, ילדים, בני נוער, נשים וקשישים, קידום מעמד האישה בישראל, חיזוק הקשר בין יהדות העולם לישראל ולסייע בקליטת עולים חדשים.